Collection: Wood Products
Shop through our catalog for wood products in home decor, kitchen accessories & lighting, & pallet wood art. Head over to our blog for great ideas on decorating & remodeling using wood products for long lasting value.
-
SaleGather Pallet Sign
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $34.00 USDSale -
Wooden Phone Cases For iPhone: 7-13
5.0 / 5.0
(7) 7 total reviews
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / per$25.00 USDSale price $25.00 USD -
SaleWoven Basket
Regular price $52.00 USDRegular priceUnit price / per$60.00 USDSale price $52.00 USDSale -
Sold outWood Grain Stapler
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price / per$32.00 USDSale price $27.00 USDSold out -
SaleClipboards
Regular price From $20.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price From $20.00 USDSale -
Log Style Throw Pillows
4.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per$35.00 USDSale price $35.00 USD -
Faux Pallet Pillow Cover
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $24.00 USDSale -
Sold outBirch Bundle
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $44.00 USDSold out -
SaleGive Thanks
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $34.00 USDSale -
Wood Grain Mini Diffuser
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per$55.00 USDSale price $50.00 USDSale -
Rustic Home Decor
Regular price $44.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $44.00 USD -
Fall Pallet Wood Sign
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $24.00 USDSale -
Autumn Greetings Pallet Sign
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per$44.00 USDSale price $34.00 USDSale -
SaleTree Branch Clock
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per$35.00 USDSale price $30.00 USDSale -
Wood Temple Sunglasses
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per$35.00 USDSale price $35.00 USD -
SaleEntryway Mud Bench
Regular price $250.00 USDRegular priceUnit price / per$425.00 USDSale price $250.00 USDSale













